To ostatni zespół w tym sezonie cyklu [3x1]!
Jako Pukico grają od dwóch lat, ale w obecnym składzie od jesieni ubiegłego roku. Są tercetem i szukają na stałe klawiszowca lub gitarzysty (zgłoszenia mile widziane). To kolejny zespół, którego członkowie mieszkają w różnych miejscach. Tym razem są to Goleniów, Kliniska i Morzyczyn.
Wciąż są na początku drogi i pracują nad swoim brzmieniem. Ola, Hubert i Michał odwiedzili nasze studio, by opowiedzieć o zespole i swojej muzyce. Ich występu posłuchamy w środę po godz. 22.00 w audycji „Schody do nieba”.
My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego ”Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.

Radio Szczecin