Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Do tej pory na Pomorzu Zachodnim są dwa zdiagnozowane przypadki koronawirusa. źródło: https://pixabay.com/pl/4884862/geralt/(CC0 domena publiczna)
Do tej pory na Pomorzu Zachodnim są dwa zdiagnozowane przypadki koronawirusa. źródło: https://pixabay.com/pl/4884862/geralt/(CC0 domena publiczna)
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 15 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 36 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz 3 osób z łódzkiego.

Zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem - 83-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Tychach. Miał choroby współistniejące.

W Zachodniopomorskiem stwierdzono 12 przypadków osób zakażonych Covid-19.

Jak poinformował resort zdrowia, jedna osoba z woj. wielkopolskiego zostaje wyłączona z dotychczasowych wyliczeń. Służby sanitarno-epidemiologiczne z woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego, zajmujące się zakażoną osobą, uwzględniły ją w swoich raportach - dublując tym samym wynik.

W sumie liczba osób z koronawirusem w Polsce to 684. 8 zakażonych osób zmarło.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty