Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Minister zdrowia Łukasz Szumowski. Fot. www.premier.gov.pl
Minister zdrowia Łukasz Szumowski. Fot. www.premier.gov.pl
Z powodu panującej epidemii w tym roku Wielkanoc jest inna niż zazwyczaj. Dla wielu to święta z dala od najbliższych - mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Zaapelował, żeby spędzić święta w gronie najbliższej rodziny lub domowników, aby nie narażać innych na zakażenie koronawirusem. "To jest czas, żeby przeżywać święta z najbliższą rodziną, z tymi, z którymi mieszkamy. Oczywiście najchętniej byśmy się spotkali z rodzicami, dziadkami, wnukami, przyjaciółmi" - mówił minister. Dodał, że sam zwykle spędzał święta w gronie szerokiej rodziny, ale tym razem zostanie w domu, żeby innych nie narażać na ryzyko zachorowania.

Po świętach zapadną decyzje w sprawie ewentualnego złagodzenia ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.
Dla wielu to święta z dala od najbliższych - mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty