Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. twitter.com/trzaskowski_
Fot. twitter.com/trzaskowski_
Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski mówił podczas wiecu wyborczego w Ciechanowie, że rozwój, którym cieszy się Polska, jest zasługą samorządowców i obywateli, a nie polityków.
Prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski podkreślił, że mieszkańcy Polski nie mogą dać odebrać sobie dumy z drogi, którą przeszli w ciągu ostatnich trzydziestu lat.

- Wy świetnie wiecie, jak mało kto, że nikt wam nic nie dał. Że to jest owoc waszej ciężkiej pracy. I dzisiaj politycy, którzy mówią, że to wszystko dzięki nim, którzy rozdają czeki bez pokrycia, muszą się skonfrontować z tym, że tak naprawdę ten olbrzymi sukces ostatnich lat, to jest przede wszystkim sukces obywateli. I to wam trzeba podziękować za ten sukces. Dziękujemy bardzo - powiedział Rafał Trzaskowski.

Wybory już w najbliższą niedzielę.
Prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski podkreślił, że mieszkańcy Polski nie mogą dać odebrać sobie dumy, z drogi, którą przeszli w ciągu ostatnich trzydziestu lat.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty