Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
reklama
argum.eu

Źródło: Print screen Twitter Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: Print screen Twitter Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość opublikowało w mediach społecznościowych nowy spot wyborczy. Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak stwierdza w nim między innymi, że Agnieszka Holland "właśnie wypuszcza do kin paszkwil obrażający Wojsko Polskie i Straż Graniczną". We wpisie na platformie społecznościowej X partia zaznacza, że "film ludzi z zaplecza Tuska robi z polskiego wojska i funkcjonariuszy straży morderców i sadystów".
Szef resortu obrony podkreśla, że Agnieszka Holland Kim jest od lat jest związana z Tuskiem i Platformą Obywatelską. "Czy słyszeliście jakikolwiek głos sprzeciwu wobec tego filmu z ust polityków opozycji? Oczywiście, że nie - wręcz przeciwnie: Platforma Obywatelska zaprosiła Agnieszkę Holland na swoje wydarzenie polityczne Campus Polska" - dodał Mariusz Błaszczak.

Zapewnił, że polski rząd nie pozwoli opozycji i celebrytom "obrażać naszych żołnierzy i funkcjonariuszy". Minister powiedział w spocie, że to oni od ponad dwóch lat narażają się na niebezpieczeństwo, ryzykują życiem i zdrowiem, by Polska była bezpieczna. "Żołnierzom i funkcjonariuszom należy się szacunek za to, co robią. Jesteśmy murem za polskim mundurem" - zaznaczył.

"Czy słyszeliście jakikolwiek głos sprzeciwu wobec tego filmu z ust polityków opozycji? Oczywiście, że nie - wręcz przeciwnie: Platforma Obywatelska zaprosiła Agnieszkę Holland na swoje wydarzenie polityczne Campus Polska" - dodał Mariusz Błaszczak.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty