Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Ilu studentów korzysta z platformy e-learningowej na Uniwersytecie Szczecińskim? Nie mam takich statystyk - odpowiada prorektor ds. finansów i rozwoju Uniwersytetu Szczecińskiego, a jednocześnie kandydat na rektora uczelni.
Jak sprawdził nasz dziennikarz, platforma działa oficjalnie od 2002 roku. A w ciągu ostatnich 5 lat opublikowano zaledwie kilka postów.

Platforma e-learning nie jest jedynym kontaktem ze studentami - odpowiadał w audycji "Rozmowy pod Krawatem" profesor Waldemar Gos - jest też skype, e-mail i telefon.

- Raczej sobie stawialiśmy i stawiamy na bezpośredni kontakt z nauczycielami, co nie oznacza, że nie ma wymiany materiałów dydaktycznych dla studentów w innej postaci niż tylko przez platformę. Sam jestem nauczycielem, bo w jednym semestrze miałem wykłady, i każdą swoją prezentację czy inne jeszcze materiały dostarczałem studentom. Platforma nie jest jedynym nośnikiem wymiany informacji dla studentów - podkreślał Gos.

Jak działa platforma e-learning na Uniwersytecie Szczecińskim sprawdzić może każdy na stronie uci.usz.edu.pl/systemy/e-learning.
Platforma e-learning nie jest jedynym kontaktem ze studentami - odpowiadał profesor Waldemar Gos - jest też skype, e-mail i telefon.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty