Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Przepraszam za niedogodności związane z opuszczeniem akademika Kordecki - mówił w "Rozmowie pod Krawatem" prorektor ds. finansów i rozwoju Waldemar Gos.
Studenci w ciągu 48 godzin musieli ewakuować się z akademika, bo budynek był szykowany jako miejsce możliwej kwarantanny. Wielu studentów skarżyło się na informacyjny chaos. Według profesora Gosa cała akcja przebiegła jednak sprawnie, jedynie z pewnymi niedogodnościami.

- Jesteśmy jednostką finansów publicznych i wiemy, kto nas finansuje, w związku z czym mamy na pewno gotowość do podejmowania pewnych działań. Ta akcja była na pewno w dużym tempie przeprowadzana, możemy tylko przeprosić studentów za pewne niedogodności z tym związane - mówił Gos.

Drugim miejscem potencjalnej kwarantanny w Szczecinie jest akademik nr 3 ZUT-u w al. Piastów. Do budynków mogą być np. transportowane osoby z zagranicy, które nie podadzą miejsca stałego pobytu w Polsce.
- Ta akcja była na pewno w dużym tempie przeprowadzana, możemy tylko przeprosić studentów za pewne niedogodności z tym związane - mówił Gos.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty