Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Zakończył się proces w sądzie pierwszej instancji między marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim, a profesor Agnieszką Popielą.
Polityk Platformy Obywatelskiej pozwał profesor Uniwersytetu Szczecińskiego za wpis na Facebooku. Post dotyczył przyjęcia pieniędzy w związku z przeprowadzeniem operacji jej mamy. Sprawa w sądzie została warunkowo umorzona. To oznacza, że Agnieszka Popiela nie została ukarana, a ma jedynie przeprosić Tomasza Grodzkiego - ustaliło Radio Szczecin.

Wyrok nie jest prawomocny. Obrona profesor Popieli czeka teraz na pisemne uzasadnienie wyroku, ale już zapowiada apelację.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty