Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Paweł Szefernaker. źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Szefernaker
Paweł Szefernaker. źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Szefernaker
Migranci na granicy Białoruskiej są narzędziem Łukaszenki i Putina - wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, Paweł Szefernaker podkreślał w "Rozmowiach pod krawatem", że ci ludzie są wykorzystywani do destabilizowania sytuacji w Unii Europejskiej.
Szefernaker zwracał uwagę, że gdyby posłuchać głosów polityków opozycji nawołujących do wpuszczenia "dzieci", zagrożone będzie bezpieczeństwo Polaków.

- Nie można pokazać tym, którzy chcą łamać prawo; mafiom europejskim, mafiom światowym, które chcą przerzucać ludzi akurat przez polską granicę, że Polska nie reaguje. Nie możemy sobie pozwolić na to, że każdy, kto chce przejść przez granicę, jeszcze prowadzony przez białoruskie służby, prowadzony przez osoby, które z tego żyją, które zarabiają na tym bardzo duże pieniądze, bo te loty do Mińska są sowicie opłacane, te osoby tam w Mińsku dostają wizy turystyczne... - argumentował minister Szefernaker.

Wiceminister zwracał uwagę, że kwestie humanitarne są wykorzystywane przez reżim Łukaszenki do prowadzenia wojny propagandowej z Polską.
- Nie możemy sobie pozwolić na to, że każdy, kto chce przejść przez granicę, jeszcze prowadzony przez białoruskie służby, prowadzony przez osoby, które z tego żyją, które zarabiają na tym bardzo duże pieniądze, bo te loty do Mińska są sowicie opłacane, te osoby tam w Mińsku dostają wizy turystyczne... - argumentował minister Szefernaker.

6 komentarzy

czyli co? Na razie PiS wygania dzieci do lasu, szczuje je psami. A kolejnym, bardziej radykalnym krokiem, co będzie? Będziecie strzelać??? Czemu PiS nie wezwie na pomoc FRONTEX? Państwa bałtyckie mają pomoc Frontexu i nie mają już aż takiego nasilenia problemu. No, czemu?
A CO PiS ROBI, by powstrzymać napływ migrantów na Białoruś?
Jak PiS wpływa na partnerów międzynarodowych, by UTRDUNIĆ, najlepiej UNIEMOŻLIWIĆ mafiom w zarabianiu na migrantach???
aha... PiS nie ma partnerów międzynarodowych...
i jeszcze jedno: za komuny Polacy jeździli do Czechosłowacji, Węgier i Jugosławii na wizach właśnie turystycznych i stamtąd, też przez zielone granice, NIELEGALNIE, uciekali do Austrii.
Większość uciekała z powodów ekonomicznych, byli takimi właśnie migrantami.
Czy Austriacy szczuli ich psami? Wywozili do lasów?
Kłamstwo. Większość była prześladowana z powodów politycznych,dlatego uciekała. Większość moich kolegów na przykład. Nie wiesz,bo nie było ciebie w tamtych czasach,więc nie pisz.
A o jakich Mafiach on mówi ?
PiSzesz głupoty. "Prześladowanych" było 40 milionów Polaków.
Pojęcie "Volkswagen-Dojcz" nie wzięło się z sufitu.
Może o tych co porzucają karty SD w lesie ;) Żeby się potem nie okazało że ta krowa dziennikarska okaże się koniem ;)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty