Pogodny na tropie - audiobook, odcinki

Robert Lewandowski zdobył pięć bramek w 9 minut w meczu Bundesligi z Vfl Wolfsburg. Fot. /Foto Olimpik/x-news
Robert Lewandowski zdobył pięć bramek w 9 minut w meczu Bundesligi z Vfl Wolfsburg. Źródło: Facebook
Piłkarska Europa zachwyca się Robertem Lewandowskim. Bramkarz reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium Manuel Neuer napisał "Robert Lewandowski pisze historię piłki w Niemczech".
Niemieckie gazety prześcigają się w superlatywach na temat "Lewego". Bild nazywa polskiego napastnika "bramkowym gigantem".

Der Spiegel z kolei napisał "W 9 minut pełne odurzenie - szalony rekord Lewandowskiego".

Hiszpańska Marca daje tytuł "Oto twarz Guardioli po piątym golu Lewandowskiego".

Angielski Daily Mail też wskazuje reakcję trenera Bawarczyków: "Futbol jest czasem szalony. Pep oszołomiony po rekordzie Lewandowskiego".

Robert Lewandowski zdobył pięć bramek w 9 minut w meczu Bundesligi z Vfl Wolfsburg. Bayern Monachium przegrywał 0:1, by ostatecznie wygrać 5:1.

Polak jest po pięciu kolejkach rozgrywek najskuteczniejszym piłkarzem ligi. Strzelił już osiem bramek.