Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

Po dzisiejszym sukcesie Błękitni opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Seria meczów bez zwycięstwa piłkarzy Błękitnych Stargard Szczeciński
zakończona.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego po dziewięciu pojedynkach bez pełnej puli, pokonała dziś Puszczę Niepołomice 2:1 w 11 kolejce rozgrywek drugiej ligi.

Do przerwy stargardzianie po bramce Mateusza Brozia przegrywali 0:1. W 66 minucie do remisu doprowadził Piotr Wojtasiak, a zwycięskiego gola w 68 minucie z rzutu karnego strzelił Maciej Liśkiewicz.

Po dzisiejszym sukcesie Błękitni opuścili ostatnie miejsce w tabeli. W kolejnym ligowym spotkaniu, stargardzianie za tydzień na wyjeździe zagrają ze Zniczem Pruszków.