Pogodny na tropie - konkurs, audiobook, odcinki

W kolejnym ligowym pojedynku koszykarze Spójni za tydzień w Stargardzie Szczecińskim, zmierzą się z wiceliderem rozgrywek Sokołem Łańcut. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze Spójni Stargard Szczeciński pokonali na Mazowszu SKK Siedlce 73:71 w 12 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 1 ligi.
Po 20 minutach gry drużyna trenera Wiktora Grudzińskiego przegrywała 31:45, ale po przerwie zdołała odrobić straty i odnieść siódme zwycięstwo w tym sezonie.

Do wygranej biało-bordowych poprowadził kapitan stargardzian Łukasz Pacocha, który zdobył 33 punkty i był najskuteczniejszym zawodnikiem sobotniego meczu.