Pogodny na tropie - audiobook, odcinki

Arkadiusz Malarz, bramkarz Legii. Fot. Foto Olimpik/x-news
Bez bramek w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a AS Trencin.
Na boisku mistrza Słowacji legioniści potrafili szczęśliwie wygrać 1:0 (złota bramka Nemanji Nikolicia). Szczęśliwie, bo to Trencin miał dużo więcej okazji bramkowych.

Rewanż rozpoczął się od ataków Słowaków, którzy w pierwszej połowie mieli dwie bardzo dobre sytuacje, ale nie potrafili ich skutecznie wykorzystać. Legia broniła się, kontrowała i nie sprawiała do przerwy pozytywnego wrażenia. Po zmianie stron było podobnie, choć w sytuacjach bramkowych był remis. Nikt jednak nie cieszył się z gola, a bezbramkowy remis oznaczał awans do kolejnej rundy Legii.

Dzięki rozstrzygnięciom na innych boiskach mistrz Polski będzie rozstawiony w kolejnej fazie, co oznacza, że trafi na teoretycznie łatwiejszego przeciwnika. Już wiadomo, że będzie nim któryś z następujących zespołów: Dinamo Zagrzeb, Łudogorec Razgrad, FC Kopenhaga, Hapoel Beer Szewa, Dundalk FC. Jeśli Legia wygra w dwumeczu - będzie pierwszym polskim zespołem w LM od 20 lat. Jeśli przegra - ma już zapewniony udział w fazie grupowej rozgrywek Ligi Europy. Losowanie par 4. rundy - w piątek od 12 w Nyonie.

Materiał: Foto Olimpik/x-news