Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Fot. Pogoń Szczecin
Fot. Pogoń Szczecin
Piłkarki nożne Pogoni po trzytygodniowej przerwie spowodowanej meczami reprezentacji wracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianki w niedzielę zmierzą się z Czarnymi Sosnowiec w 16 kolejce ekstraligi kobiet.
Podopieczne trenera Piotra Łęczyńskiego prowadzą w tabeli ale po dwóch ostatnich porażkach tyle samo punktów co lider mają zawodniczki GKS-u Katowice. Obrończyni kobiecej Dumy Pomorza Weronika Szymaszek przyznaje, że przerwa wpłynęła korzystnie na zespół, który jutro chce wrócić na ścieżkę ligowych zwycięstw.

- Myślę, że na pewno bardzo dobrze zrobiła nam ta przerwa. Było ciężko, bo gdzieś te dwie porażki delikatnie podcięły nam skrzydła. Ale na pewno nie przespałyśmy tej tej przerwy reprezentacyjnej i ciężko pracowałyśmy, żeby wrócić do korzeni, które dały nam zwycięstwa - mówi Szymaszek.

Niedzielne spotkanie piłkarek Pogoni z Czarnymi Sosnowiec rozpocznie się o godzinie 12 na boisku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży przy ulicy Karłowicza w Szczecinie
Obrończyni kobiecej Dumy Pomorza Weronika Szymaszek przyznaje, że przerwa wpłynęła korzystnie na zespół, który jutro chce wrócić na ścieżkę ligowych zwycięstw.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty