Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że w połowie marca europejska agencja medyczna EMA ma wydać decyzję w sprawie szczepionki firmy Johnson&Johnson.
W rozmowie z Programem 1 Polskiego Radia minister wyjaśnił, powołując się na informacje z unijnego komitetu zajmującego się zakupem leków, że wniosek o dopuszczenie szczepionki został już złożony.

Adam Niedzielski podkreślił, że przy tej szczepionce na Covid-19 wystarczy podanie jednej dawki i jej wprowadzenie do użytku rozwiązałoby wiele problemów.

Minister zdrowia dodał, że dostawy szczepionki firmy Johnson&Johnson mogłyby się zacząć w kwietniu. Przyznał jednak, że po opóźnieniach dostaw szczepionek innych firm podchodzi do takich zapowiedzi sceptycznie.
Adam Niedzielski podkreślił, że przy tej szczepionce na Covid-19 wystarczy podanie jednej dawki i jej wprowadzenie do użytku rozwiązałoby wiele problemów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty