Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Michał Jach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Michał Jach. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Opozycja uprawia politykę na kryzysie, a to nie powinno mieć miejsca - mówił w "Popołudniowej Przeplatance" Radia Szczecin poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Michał Jach w ten sposób tłumaczył zachowanie Platformy Obywatelskiej i Konfederacji, które podczas prezydium Sejmu nie zgodziły się na zdalne obrady parlamentu.

Platforma Obywatelska chce za wszelką cenę przełożyć wybory, aby odbudować pozycję swojej kandydatki na prezydenta - mówił poseł Michał Jach.

- Dzisiaj pojawił się jakiś sondaż, który pokazuje, że pani Kidawa-Błońska doganiana jest przez kandydata PSL, to pokazuje, że próbują się jakoś ratować. Obawiają się, że inny kandydat przeskoczy panią Kidawę-Błońską, a to byłby dramat dla Platformy, która uważa się za lidera opozycji - skomentował Jach.

Wybory prezydenckie mają odbyć się 10 maja. Aby zostały przełożone musiałby zostać w Polsce wprowadzony stan nadzwyczajny.
- Obawiają się, że inny kandydat przeskoczy panią Kidawę-Błońską, a to byłby dramat dla Platformy, która uważa się za lidera opozycji - skomentował Jach.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty