Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Bogusław Liberadzki. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Bogusław Liberadzki. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
"Lewica znalazła się w półmroku na tle bardzo skutecznego obozu rządzącego i widocznej opozycji z PO". Według wiceprzewodniczącego SLD Bogusława Liberadzkiego, to "przykra" sytuacja jego partii, balansującej obecnie w sondażach na granicy progu wyborczego.
SLD na listopadowym kongresie ma się połączyć z Wiosną i wspólnie stworzyć Nową Lewicę. Zdaniem Bogusława Liberadzkiego, to szansa na odbudowanie notowań jego ugrupowania.

- To znaczy tak: bardzo ekspansywny i skuteczny - nie ukrywajmy tego - obóz rządzący, z drugiej strony bardzo widoczny, a niekoniecznie skuteczny - główny nurt opozycji, czyli Platforma Obywatelska. Wydaje się, że znów w miarę widoczny - Polskie Stronnictwo Ludowe, dlatego że jest taki sezon. Lewica została jakoś w cieniu, czyli reflektory na scenę polityczną skierowane są w jedną stronę. I znów znaleźliśmy się chyba w półmroku - komentuje Liberadzki.

Niedawno z klubu SLD w Sejmie odeszła jedna z posłanek. Zasiliła inicjatywę Szymona Hołowni. Według sondaży i analiz socjologów, obecnie to ruch byłego dziennikarza telewizyjnego może być atrakcyjny dla wyborców opozycji, a szczególnie Lewicy.
- I znów znaleźliśmy się chyba w półmroku - komentuje Liberadzki.

Dodaj komentarz 9 komentarzy

Twory, będące politycznymi spadkobiercami zbrodniczego reżimu komunistycznego, w ogóle nie powinny funkcjonować w przestrzeni publicznej, więc półmrok to i tak łaskawe podejście wyborców.
Idąc tym tropem, Piotrowicz nie powinien być sędzią w TK
tzw. lewica to teraz CJEMNYJ TUMAN (темный туман)...
a może tylko sam TUMAN?
W starciu z katobolszewickim PiSem - nie mają szans, a miłosny sojusz z subkulturami i mniejszościami seksualnymi to już totalna porażka.
Wzorując się na Niemczech muszą się zdecydować, czy idą drogą SPD, czy też Die Grüne. Na SPD są zbyt radykalni, a na Zielonych za mało. A przy tym wizerunkowo są mało przekonujący..... No po prostu Towarzysze, exkomuchy typu Czarzasty czy Wieczorek, po prostu głupio i śmiesznie wyglądają w otoczeniu pierzaście upstrzonych dzierlatek i dzierlatków płci różnorakich
aha! Dodać należy, że prawie wszyscy z lewicy, włącznie z Czarzastym i Wieczorkiem, głosowali wespół w zespół z PiS za 60% podwyżką dla samych siebie.
Co jak na "lewicową" postawę jest po prostu kretyństwem
I głosowali za podwyżką wespół z PO. Późniejsze wycofanie się PO w Senacie było zagraniem czysto pijarowym. Czego naprawdę chcieli pokazali wcześniej w Sejmie.
i kolejny słuszny komentarz "stetinensis" z 11:48
"katobolszewicki PiS" hahaha - widzę, że Pan "Jan Nowak" to prawdziwy "mega ekspert" polityki :D
jak PiS jest katobolszewicki, to Biedroń księdzem...
co za głupoty - Pan to chyba nawet siebie nienawidzi :)
POKO wski liberał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grrrrrrrrrrrrrrrr
precz dziadyguu !!!!!!!!!
ale bieda !

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty