Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Mat. Radio Szczecin
Mat. Radio Szczecin
Dla marszałka Grodzkiego dobrze by było, aby oczyścił się z zarzutów. Dobrze, że zbiera się senacka komisja w sprawie jego immunitetu - mówiła w "Rozmowach pod krawatem" Katarzyna Kotula, posłanka Nowej Lewicy.
Ostatnio szef klubu parlamentarnego Nowej Lewicy stwierdził, że powinno dojść do głosowania w sprawie zdjęcia immunitetu Grodzkiemu. Wniosek w tej sprawie prokuratura złożyła 422 dni temu. Zdaniem Katarzyny Kotuli, czas na rozstrzygnięcie.

- Dla samego marszałka Grodzkiego pewnie najlepiej by było, gdyby po prostu został już oczyszczony z tych - szczególnie medialnych - zarzutów - mówi Kotula.

- Ale to jest proste. Wystarczyło się zrzec immunitetu i oddać pod sąd - odpowiada prowadząca rozmowę Magdalena Stankiewicz.

- Dobrze, że dzisiaj spotyka się ta senacka komisja regulaminowa. Czekamy na rozstrzygnięcie w tym temacie - mówi Kotula.

Według śledczych Marszałek Senatu miał przyjmować korzyści majątkowe od pacjentów. Ostatnio CBA zatrzymało najbliższego współpracownika Grodzkiego z jego czasów pracy w szpitalu w Zdunowie. Zdaniem szefa klubu Nowej Lewicy, ta okoliczność wskazuje, że "potrzeba wyjaśnienia ciążących na Grodzkim zarzutów jest coraz bardziej paląca".
Zdaniem Katarzyny Kotuli, czas na rozstrzygnięcie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty