Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Anita Włodarczyk pewnie wygrała konkurs rzutu młotem podczas 61. Memoriału Janusza Kusocińskiego w Szczecinie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Anita Włodarczyk pewnie wygrała konkurs rzutu młotem podczas 61. Memoriału Janusza Kusocińskiego w Szczecinie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
61. Memoriał Janusza Kusocińskiego w Szczecinie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
61. Memoriał Janusza Kusocińskiego w Szczecinie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Najlepszy wynik w tym roku na świecie w biegu na 600 metrów uzyskała Joanna Jóźwik. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Najlepszy wynik w tym roku na świecie w biegu na 600 metrów uzyskała Joanna Jóźwik. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Anita Włodarczyk pewnie wygrała konkurs rzutu młotem podczas 61. Memoriału Janusza Kusocińskiego w Szczecinie. Obchodząca dzień wcześniej 30 urodziny zawodniczka sprawiła sobie miły prezent.
O urodzinach Anity nie zapomniała także szczecińska publiczność, która odśpiewała na prezentacji zawodniczek gromkie "sto lat". Włodarczyk przyznała, że była mile zaskoczona takim zachowaniem kibiców.

- Nie ukrywam, że była to dla mnie niespodzianka. Było to bardzo miłe. Myślę, że odwdzięczę się kibicom już za dwa tygodnie na Mistrzostwach Świata - powiedziała zawodniczka.

Anita Włodarczyk wygrała konkurs wynikiem 76 metrów 70 centymetrów. Tak więc nie udało się pobić rekordu świata wynoszącego 81.08 i należącego do Polki.

- Ciężko jest bić rekord świata tydzień po tygodniu, ale i tak cieszę się z tego wyniku. Jestem ustabilizowana na wysokim poziomie - mówiła Włodarczyk. - Brakowało w tym konkursie jednego "mocnego uderzenia". Nie ma się jednak czym przejmować. Do Mistrzostw Świata zostało ponad dwa tygodnie, więc na pewno wrócę na wysoki poziom.

Najlepszy wynik w tym roku na świecie w biegu na 600 metrów uzyskała Joanna Jóźwik. Polka pokonała ten dystans w 1 minutę, 25 sekund i 4 setne. - W głębi duszy liczyłam, że będzie poniżej 25, ale to już jest naprawdę rewelacyjny wynik, więc cieszę się strasznie - przyznała zawodniczka.

Dla lekkoatletów zawody w Szczecinie są ostatnim sprawdzianem formy przed Mistrzostwami Świata, które 22 sierpnia rozpoczną się w Pekinie.
- Nie ukrywam, że była to dla mnie niespodzianka. Było to bardzo miłe. Myślę, że odwdzięczę się kibicom już za dwa tygodnie na Mistrzostwach Świata - powiedziała Anita Włodarczyk.
- Ciężko jest bić rekord świata tydzień po tygodniu, ale i tak cieszę się z tego wyniku. Jestem ustabilizowana na wysokim poziomie - mówiła Włodarczyk.
Najlepszy wynik w tym roku na świecie w biegu na 600 metrów uzyskała Joanna Jóźwik. Polka pokonała ten dystans w 1 minutę, 25 sekund i 4 setne.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty