Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » TECHNOLOGIE
GIERMASZ-Technologie na 24.09.22
... bo przecież mogłoby nie działać i w czym masz problem, to tylko "problemy wieku dziecięcego" prawda? Gdy kupiłeś najnowszego smartfona bardzo znanej firmy, za duże pieniądze, a tu na przykład aparat fotograficzny w niektórych przypadkach odmawia posłuszeństwa... No przecież zaraz będzie "łatka" i wszystko się naprawi - czy tak powinno być, dyskutujemy z naszym technologicznym ekspertem Radkiem Lisem. Poza tym, odnotowujemy "kosmiczne" ceny najnowszych kart graficznych i postępowanie wobec platformy streamingowej, która zawodnością transmisji regularnie doprowadza do szewskiej pasji fanów sportu.
GIERMASZ-Technologie na 17.09.22
Czy to koniec kłopotów graczy, którzy - były takie momenty - praktycznie nie mieli szans, aby kupić najnowszą kartę graficzną do ich komputerów? Jak informuje nasz technologiczny ekspert Radek Lis, jedna z najważniejszych kryptowalut zmienia model i wspomniane karty nie będą już potrzebne "górnikom". Między innymi o tym dyskutujemy w tym programie. Poza tym, odnotowujemy, że najnowsze urządzenia technologicznego giganta właściwie rozeszły się "na pniu", a do oferty fanów e-booków trafi nowy, ciekawy czytnik.
GIERMASZ-Technologie na 10.09.22
Lepsze, fajniejsze - i dużo droższe. Tak, można powiedzieć, że corocznej tradycji stało się zadość, konferencja technologicznego giganta właściwie przebiegła według podobnego schematu co poprzednie. O czym naturalnie opowiada nasz ekspert Radek Lis. Poza tym, sprawdzamy, co ciekawego pokazano na ostatnich targach elektroniki użytkowej w Berlinie. Na pewno niesamowite telewizory - ale tu ceny również wskoczyły na doprawdy niesamowity poziom...
GIERMASZ-Technologie na 03.09.22
W technologicznym biznesie producenci cały czas starają się zaskakiwać konsumentów - tym razem udało się to jednej z korporacji, która pokazała giętki monitor komputerowy. Jak to możliwe, dyskutujemy z naszym technologicznym ekspertem Radkiem Lisem. Poza tym, odnotowujemy datę premiery procesora, który ma wprowadzić sprzęt komputerowy na nowy poziom. I plotkujemy o spodziewanych premierach znanych smartwatchy. Na koniec, opowieść o - tym razem - nieudanym starcie kosmicznej wyprawy.