Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2022
GIERMASZ-Program z 27.08.22
Kontynuacja taktycznej przygody w świecie dziwnego Dzikiego Zachodu, polska produkcja, dobra cena - i wygląda na to, że mamy do czynienia z udaną grą w gatunku. Zresztą, nie tylko Andrzej Kutys chwali Hard West II bowiem opinie graczy ze świata to potwierdzają. Michał Król tymczasem znowu eksterminował ludzkość w odnowionej gruntownie przygodzie Destroy All Humans 2 Reprobed. Mieliśmy remake - to mamy i reboot, seria Saints Row wystartowała na nowo. Jednak zdaniem naszego redakcyjnego kolegi Jarka Gowina trochę zabrakło, aby szczerze zaśmiać się w czasie zabawy w tym sandboxie. Polecamy też dwa nasze stałe kąciki: Radosław Lis sprawdził nowości technologiczne. A Michał Król obserwuje, co dzieje się u polskich twórców. Kącik Gramy po polsku zdominowały zapowiedzi przygotowane przez studia na niemieckie targi Gamescom 2022.
GIERMASZ-Program z 20.08.22
Urlop to był doskonały czas, aby ograć tak wspaniałą i wielką grę jaką jest Xenoblade Chronicles 3. Nasz redakcyjny fan jRPG Andrzej Kutys jest zachwycony, oczywiście poleca całą serię - także fanom "zachodniej" odmiany gatunku. Wracając do bieżącej redakcyjnej pracy, od razu sprawdziliśmy też najnowsze informacje z branży gier komputerowych. Nie zabrakło także wreszcie stałych naszych kącików. Michał Król niezmiennie trzyma rękę na pulsie polskiej branży, dowiecie się, co się dzieje u rodzimych twórców. Mamy też przegląd wydarzeń w technologicznym świecie, za to odpowiada tradycyjnie nasz ekspert Radek Lis. Dorzucamy także kolejną pozycję do zakładki Stare, ale jare, czyli klasyka klasyki, pierwszy Tekken.
GIERMASZ-Program z 13.08.22
Ponieważ większość redakcji Giermaszu zażywa zasłużonego urlopowego odpoczynku, postanowiliśmy przygotować dla Was ściągawkę - wskazówkę, na jakie tytuły zwracaliśmy uwagę w minionym pierwszym półroczu. Przypominamy Wam te recenzje gier reprezentujących bardzo różne gatunki, które łączą wysokie oceny wystawiane przez Andrzeja Kutysa, Michała Króla, Bartka Czetowicza i Jarka Gowina z naszej redakcji. W sumie wybraliśmy 20 tytułów - z czego pierwsze 10 prezentowaliśmy tydzień temu i oczywiście drugą dziesiątkę przedstawiamy w tej audycji. A w kolejnym Giermaszu wracamy do bieżącej pracy.
GIERMASZ-Program z 06.08.22
Ponieważ większość redakcji Giermaszu zażywa zasłużonego urlopowego odpoczynku, postanowiliśmy przygotować dla Was ściągawkę - wskazówkę, na jakie tytuły zwracaliśmy uwagę w minionym pierwszym półroczu. Przypominamy Wam te recenzje gier reprezentujących bardzo różne gatunki, które łączą wysokie oceny wystawiane przez Andrzeja Kutysa, Michała Króla, Bartka Czetowicza i Jarka Gowina z naszej redakcji. W sumie wybraliśmy 20 tytułów - z czego pierwsze 10 prezentujemy w tej audycji. Naturalnie, prawem serii, część druga za tydzień.