Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » RECENZJE
Wielokrotnie już przyznawaliśmy się w Giermaszu, że gry sportowe nieczęsto goszczą w czytnikach naszych konsol i PC-tów. W dodatku o amerykańskim wrestlingu pojęcie mamy jakby mgliste. Zawodnicy - zdaje się - biją się w ringu, używając jakiejś kosmicznie dziwnej, acz oczywiście widowiskowej techniki, według ustalonego z góry scenariusza, a niektórzy wrestlerzy, jak na przykład Hulk Hogan czy The Rock robią także karierę w branży filmowej. Ale skoro przyszło do recenzji pudełko ze świeżutką premierą WWE '13, zakasaliśmy rękawy i wyszliśmy na ring (czytaj: usiedliśmy w wygodnym fotelu przed konsolą). I - zaskoczenie! To naprawdę fajna zabawa, naszym zdaniem lepsza od oglądania prawdziwych "walk" w TV! Miłośnicy to już i tak pewnie najnowszą odsłonę gier o amerykańskim wrestlingu kupili, a my mieliśmy wyjątkową okazję, aby opisać grę z perspektywy kompletnych żółtodziobów. Dlaczego nam się WWE '13 tak spodobało - słuchaj recenzji Giermaszu. Grę dostaliśmy od firmy Cenega.
GIERMASZ-Recenzja gry WWE ’13
Giermasz recenzuje najnowszą odsłonę wirtualnych walk amerykańskiego wrestlingu, a tutaj zobaczycie, kim - i z kim - można walczyć o miano najlepszego na świecie.
 

Zobacz także

2023-02-04, godz. 06:00 Dead Space Remake [Xbox Series X] Widziałem, że niektórzy piszą, że to jak zupełnie nowa produkcja, nowa jakość, niemal jak coś, czego jeszcze nie widzieliśmy. A przecież widzieliśmy… » więcej 2023-02-04, godz. 06:00 Hi-Fi Rush [Xbox Series X] Najpierw straszyli ludzi w horrorach, potem zabawili się z duchami z japońskiego folkloru, a teraz studio Tango Gameworks stworzyło trzecioosobową rytmiczną… » więcej 2023-02-04, godz. 06:00 SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake [Xbox Series X] Kraina absurdu z ulubieńcami dzieci... i niektórych dorosłych w tle. SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake nawet nie czerpie pełnymi garściami z szalenie… » więcej 2023-01-28, godz. 06:00 Fire Emblem Engage [Switch] "To jeszcze sprawdzę grotę i pozbieram "fragmenty więzi", nakarmię maskotkę, później farma i zbieractwo tam, odwiedzę wieżę wyzwań, złowię ryby, przygotuję… » więcej 2023-01-28, godz. 06:00 Risen - konsolowy port oryginalnej gry [Xbox Series X] Gdy Risen (wtedy kolejna gra twórców kultowego Gothica) miał swoją premierę, to Giermasz jeszcze nie istniał... Więc oczywiście nie było naszej recenzji… » więcej 2023-01-21, godz. 06:00 One Piece Odyssey [PlayStation 5] Ta historia rozpoczęła się w 1997 roku - i trwa dalej, choć twórca mangi (komiksu) Eiichirō Oda nie spodziewał się, że tyle lat po debiucie jego opowieść… » więcej 2023-01-21, godz. 06:00 Monster Hunter Rise [Xbox Series X] Jeśli chodzi o recenzję dotyczącą rozgrywki, mechanik, rozwiązań i implementacji tego wszystkiego, to w tej tego nie znajdziecie. Kompleksowo Monster Hunter… » więcej 2023-01-14, godz. 06:00 Somerville [Xbox Series X] Gdy wiesz, że za grę odpowiadają ludzie powiązani z takimi tytułami jak Limbo i Inside, to możesz zakładać, że otrzymasz produkcję głęboką, wciągającą… » więcej 2023-01-07, godz. 06:00 Blacktail [PlayStation 5] Czy mitologia słowiańska może być dobrym tematem na grę? Mamy wiele udanych produkcji czerpiących garściami z zachodnich kultur, ale co z tą najbliższą… » więcej 2023-01-07, godz. 06:00 Tactics Ogre: Reborn [PlayStation 5] Czy można zrobić remaster remake'a? Podchwytliwe nieco pytanie - więc wyjaśnijmy może, że remake, to jak sama nazwa wskazuje zrobienie gry na nowo, na szkielecie… » więcej
12345