Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Sekretarz generalny Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski powiedział, po posiedzeniu komitetu politycznego PiS, że trwają pracę nad nowym programem partii.
Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie przedstawiony. Krzysztof Sobolewski stwierdził, że jego przygotowanie ma związek z dynamicznie zmieniającą się sytuacją geopolityczną i gospodarczą. Dodał, że PiS chce, żeby nowy program był odzwierciedleniem tego, co obecnie politycznie i gospodarczo dzieje się w Polsce.

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel dodał, że na pewno nie zmienią się filary, na których swoją działalność opiera Prawo i Sprawiedliwość. Wskazał, że są to: zrównoważonych rozwój, sprawiedliwe i równe traktowanie wszystkich Polaków oraz podejście szanujące polską tożsamość, kulturę i tradycję.

W piątek, komitet polityczny PiS zatwierdził reformę okręgowych struktur partyjnych. Przewiduje, że ich szefowie nie będą mogli pełnić funkcji ministerialnych czy zasiadać we władzach Sejmu i Senatu. Poza tym liczba okręgów partyjnych wzrośnie z 40 do 94.
Krzysztof Sobolewski stwierdził, że jego przygotowanie ma związek z nową sytuacją geopolityczną.
Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel dodał, że na pewno się zmienią się filary, na których swoją działalność opiera Prawo i Sprawiedliwość.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty