Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Jak wygląda powrót znad morza i ruch na zachodniopomorskich trasach?
Godzina 20:00
Po korku-gigancie na autostradzie A6 nie ma już ani śladu. Przez cztery godziny relacjonowaliśmy to, co dzieje się na drogach w audycji "Lato Kierowców". W kulminacyjnym momencie kierowcy przed Węzłem Klucz zatrzymywali się w 12-kilometrowej kolejce.

Godzina 18:00
Kolejki przy Węźle Klucz są już prawie niewidoczne. To kilkusetmetrowy korek aut. Problemy są na Metalowej w Podjuchach i Energetyków przed Mostem Długim.

Godzina 16:00
Trudne i długie powroty znad morza. Na drodze ekspresowej S3 i autostradzie A6 gigantyczne korki. Powodem jest natłok samochodów, których kierowcy starają się opuścić region.

Korki na "A-szóstce" rozpoczynają się już przy Węźle Klucz. Właśnie tam kierowcy zjeżdżają na drogę ekspresową S3 w kierunku Poznania. Kolejka samochodów do tego zjazdu ciągnie się przez prawie cały odcinek autostrady i dalej "S-trójką" do Węzła Dąbie. Jadąc do Szczecina najlepiej zjechać na Węźle Kijewo.

Trasy regionu sprawdzamy w audycji "Lato Kierowców", która trwa od 16 do 20.

Godzina 15:00
Ponad dwudziestokilometrowy korek na drodze S3. Wracający znad morza utkną już w okolicach Rurki. Od tego miejsca bardzo kierowcy ledwo toczą się aż do węzła Klucz.

Jeśli jedziecie w kierunku Szczecina zjeździe już na obwodnicy Goleniowa, wjedźcie do centrum miasta, i stamtąd przez Kliniska, Pucice i Załom dojedziecie do Szczecina. Jadącym od strony morza w kierunku południa Polski proponujemy trasę alternatywną przez Golczewo, Nowogard, Stargard i Pyrzyce.

Godzina 14:00
Wielokilometrowe korki utrzymują się na drodze S3. Powracający znad morza muszą zwolnić już przy dojeździe do węzła Goleniów-Północ.

Ten korek kończy się za obwodnicą Goleniowa. Na kolejny wielokilometrowy zator kierowcy natkną się już w okolicy węzła Kliniska. Jadący w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego i w kierunku Kołbaskowa stoją w tym korku aż do węzła Klucz.

Udającym się w kierunku Szczecina zalecamy obecnie zjazd na węźle Kliniska i dojazd do centrum miasta poprzez Pucice i Załom.

Kierowcom jadącym obecnie od strony pasa nadmorskiego w kierunku południa Polski proponujemy trasę alternatywną przez Golczewo, Nowogard, Stargard i Pyrzyce.
Jak minęła niedziela na drogach? O tym Bartłomiej Czetowicz w Wiadomościach o godzinie 20.
Relacja Bartłomieja Czetowicza w Wiadomościach o 18.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty