Trochę Kultury
Radio SzczecinRadio Szczecin » Trochę Kultury

Krzysztof Bartyzel, współorganizator Sunrise Festival mówi, że koszt nakładów związanych z przeniesieniem imprezy jest potężny. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Krzysztof Bartyzel, współorganizator Sunrise Festival mówi, że koszt nakładów związanych z przeniesieniem imprezy jest potężny. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Sunrise Festival pozostanie w Kołobrzegu przez kolejne trzy lata. Miejscowy urząd podpisał właśnie umowę z organizatorem imprezy na tak długą dzierżawę terenów po byłym lotnisku na osiedlu Podczele.
Chociaż urząd początkowo planował podpisanie umowy jedynie na najbliższą edycję festiwalu, to wielkość przedsięwzięcia zdecydowała, że organizator przekonał prezydent Annę Mieczkowską do dłuższego terminu.

Krzysztof Bartyzel, współorganizator Sunrise Festival mówi, że koszt nakładów związanych z przeniesieniem imprezy jest potężny.

- Po totalnym researchu wszystkiego, ile to będzie kosztowało, jakie są potężne nakłady związane z tym, co trzeba tam naprawdę zrobić i dziś powoli kończąc etap sprzątania tego terenu, wiemy o tym, że musimy mieć kilka edycji, żeby zbudować imprezę w tamtym miejscu - powiedział Bartyzel.

Już w tym roku na terenie lotniska stanie pięć scen, które zostaną otoczone polem kempingowym, restauracjami i barami. Podczas imprezy zagrają takie gwiazdy, jak Armin van Buuren czy Don Diablo. Sunrise Festival 2019 odbędzie się w dniach 19-21 lipca.
Krzysztof Bartyzel, współorganizator Sunrise Festival mówi, że koszt nakładów związanych z przeniesieniem imprezy jest potężny.

Zobacz także

2017-02-08, godz. 13:20 Trafostacja Sztuki ma nowego dyrektora Konkurs na stanowisko dyrektora szczecińskiej Trafostacja Sztuki wygrał Stanisław Ruksza. Pokonał on czterech pozostałych kandydatów. » więcej 2017-02-07, godz. 15:26 Antoniego Karwowskiego wyjątkowa forma sztuki [ZDJĘCIA] W latach siedemdziesiątych swoją sztuką próbował walczyć z systemem komunistycznym, później szokował akcjami ulicznymi. W Muzeum Narodowym w Szczecinie powstaje wystawa podsumowująca twórczość performera Antoniego Karwowskieg… » więcej 2017-02-06, godz. 14:56 "Ptaki ujścia rzeki Odry" na Jasnych Błoniach [ZDJĘCIA] Zdjęcia dzięcioła małego, śmieszki czy wąsatki można od dziś oglądać na Jasnych Błoniach. Centrum Żeglarskie przygotowało wystawę plenerową poświęconą 60 gatunkom ptaków żyjących w ujściu Odry. » więcej 2017-02-04, godz. 16:29 Nie żyje szczeciński muzyk Jan Waraczewski Jan Waraczewski, skrzypek i wieloletni koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, zmarł w sobotę 4 lutego. Miał 69 lat. » więcej 2017-02-03, godz. 18:27 Zagrają dla Naomi Szczecińskie zespoły zagrają dla ciężko poparzonej Naomi. 10-letnia dziewczynka w ubiegłym roku uległa wypadkowi i doznała oparzeń trzeciego stopnia. » więcej 2017-02-03, godz. 14:00 Organek w Radiu Szczecin [WYWIAD] Autor jednego z największych przebojów ostatnich tygodni 'Mississippi w ogniu' był gościem Kamili Olkusz i Grzegorza Lamenta w programie 'Radio Szczecin w Pracy'. » więcej 2017-02-03, godz. 07:40 Wystartował nabór kandydatów do ważnej szczecińskiej nagrody Ruszył nabór kandydatów do szczecińskiej Nagrody Artystycznej i tytułu Mecenasa Kultury za ubiegły rok. » więcej 2017-02-03, godz. 07:23 Charytatywny koncert dla 1,5-rocznej Nadii z Nowogardu Mieszkańcy Nowogardu w piątek organizują koncert charytatywny dla chorej dziewczynki. » więcej 2017-01-30, godz. 18:22 Czy pamiętamy szkolne lektury, czyli kto wybierze książkę do Narodowego Czytania? Wybieramy lekturę do tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Każdy może zagłosować na wybraną książkę - tak zdecydował prezydent. Z typowaniem może być jednak problem. » więcej 2017-01-28, godz. 15:31 Promocja książki szczecińskiego socjologa na urodziny muzeum Promocja książki szczecińskiego socjologa - dr. Macieja Kowalewskiego z Uniwersytetu Szczecińskiego to kolejny punkt obchodów pierwszych urodzin Centrum Dialogu Przełomy. » więcej
333334335336337338339