Mecz na wodzie w Kołobrzegu. Hit 27. kolejki II ligi pomiędzy Kotwicą i Pogonią Siedlce zakończył się podziałem punktów.
Trzecia drużyna w tabeli podejmowała nad morzem wicelidera rozgrywek przy ulewnym deszczu. Pomimo trudnych warunków oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko. Już w czwartej minucie to goście z Siedlec wyszli na prowadzenie. Kotwica zdołała wyrównać po bramce Michała Kozajdy, po czym wyszła na prowadzenie za sprawą trafienia Tafary Madembo. Ambitnie grający goście doprowadzili jednak do remisu 2:2.

Hermes Soares, zastępujący na ławce trenerskiej Kotwicy zawieszonego Macieja Bartoszka, po meczu nie ukrywał rozczarowania wynikiem.

- Remis na pewno bardzo boli, bo przegrywaliśmy w pierwszej połowie, ale potem prowadziliśmy 2:1. Szkoda tej drugiej straconej bramki. Jeden i drugi zespół grał bardzo ofensywne. Wróciliśmy do naszej gry. Graliśmy bardzo odważnie, ofensywne i dynamiczne - mówił Soares.

Kotwica nie odrobiła strat do zespołu z Siedlec i nadal zajmuje trzecią pozycję w tabeli II ligi. Szansa na poprawę już we wtorek, gdy na zaległy mecz do Kołobrzegu przyjadą rezerwy Zagłębia Lubin.