Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, kwiecień
GIERMASZ-Program z 11.04.15
Bloodborne... I wszystko jasne... W strasznym, koszmarnie pięknym mieście Yharnam przyjdzie nam zginąć wiele razy, aby odkryć źródło plagi zamieniającej ludzi w straszliwe bestie. Andrzej Kutys jest zachwycony Bloodborne i zachęca wszystkich graczy, także tych mniej zaawansowanych, aby dać tej trudnej - było nie było - produkcji szansę. Również niezależna gra The Fall ma swoje momenty, chociaż i trochę wypunktowanych w recenzji wad. Do studia Giermaszu przyszli także nasi eksperci: z Michałem Królem z portalu HCgamer rozprawiamy dużo o jakże bliskiej i wielce wyczekiwanej premierze Wiedźmina III: Dziki Gon - ale nie tylko, wszak nazwa działu "Ganie po polsku" zobowiązuje, aby co tydzień informować, co dzieje się u polskich twórców gier. Kontynuujemy także w dziale technologicznym temat z ubiegłego tygodnia, czyli liczymy kasę na świetne karty graficzne - Radek Lis między innymi odpowiada na pytanie, jaki komputer trzeba mieć, aby cieszyć się PC-tową wersją GTA V w ustawieniach Ultra.

Na kolejną audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 18 kwietnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 21 kwietnia od 22 do 23.

I tak co tydzień - premiera w każdą sobotę w Radiu 94i4, retransmisja we wtorek w Radiu Szczecin.