Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, kwiecień
GIERMASZ-Program z 18.04.15
W tym Giermaszu zapowiadana-odwlekana recenzja gry Resident Evil: Revelation 2 przygotowana przez Michała Króla z portalu HCgamer.pl (w co gra Andrzej Kutys, dowiecie się za tydzień). Jak sprawdzicie w dziele Recenzje, "jedynka" całkiem się nam podobała - i kontynuacja, chociaż nie jest idealna, na pewno jest co najmniej dobrą produkcją. A skąd się w ogóle biorą zombie? To wyjaśni Radek Lis, czyli nasz ekspert w dziale Technologie. Co ma wspólnego epidemia żywych trupów i lampa UV zainstalowana w obudowie laptopa? Takie rzeczy tylko w Giermaszu. Michał Król zadbał także o dawkę najnowszych informacji, co dzieje się w naszych krajowych studiach - w dziale Granie po polsku, zapewniamy, mówimy nie tylko o zbliżającej się premierze mega-ultra-produkcji Wiedźmin 3: Dziki Gon. A jeżeli martwicie się, że ostatnio nie ma działu Stare, ale jare - spokojnie, ogramy nowości i weźmiemy się znowu za przypominanie staroci.

Na kolejną audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 25 kwietnia o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 28 kwietnia od 22 do 23.

I tak co tydzień - premiera w każdą sobotę w Radiu 94i4, retransmisja we wtorek w Radiu Szczecin.