Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, czerwiec
GIERMASZ-Program z 06.06.15
W tej audycji wyruszamy w kosmos, Michał Król przetestował udaną, mniejszą polską produkcję Star Horizon, przeniesioną z tabletów na PC-ty (swoją drogą, co za czasy, czy nie powinno być ewentualnie odwrotnie?). Andrzej Kutys przypomniał inną skromniejszą grę, ubiegłoroczną premierę - ale że konsolka przenośna PlayStation Vita ostatnio w odwrocie, warto pamiętać, że Murasaki Baby to nie jest wcale taki zły zakup. Chociaż bez zastrzeżeń się nie obyło. W dziale technologicznym w tym Giermaszu Radek Lis opowiada między innymi o szczegółach jesiennej premiery Windowsa 10. Michał Król, jako naczelny portalu HCgamer, mieni się specjalistą od naszej, rodzimej branży gier - jakie nowości nam szykują polskie studia, szczegóły w tym programie. Na koniec Stare, ale jare Turbo Esprit, czyli protoplasta samochodowych gier sandboxowych.

Na kolejną audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 13 czerwca o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 16 czerwca od 22 do 23.

I tak co tydzień - premiera w każdą sobotę w Radiu 94i4, retransmisja we wtorek w Radiu Szczecin.