Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, czerwiec
GIERMASZ-Program z 20.06.15
Kolejne targi E3 właśnie się zakończyły, w naszej opinii to była naprawdę bardzo udana impreza. Było kilka sensacji, sporych niespodzianek i zaskoczeń oraz wiele interesujących materiałów z gier, które zapowiedziano jeszcze przed imprezą w Los Angeles. A że ramy czasowe Giermaszu są ograniczone - i może dobrze, bo my o grach możemy gadać tygodniami... - to nie udało nam się opowiedzieć absolutnie o wszystkich produkcjach, które z różnych względów są godne uwagi. Ale się staraliśmy: Andrzej Kutys i Michał Król z portalu HCgamer zapraszają więc na podsumowanie E3 w Giermaszu. Po urlopie pojawił się też nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis. W tym programie bez recenzji, czy kącika Gramy po polsku - zapewniamy, że nadrobimy w przyszłym tygodniu.

Na kolejną audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 27 czerwca o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z poniedziałku na wtorek (wakacyjna zmiana) 29 czerwca od 00 do 1 w nocy.

I tak co tydzień - premiera w każdą sobotę w Radiu 94i4, retransmisja w nocy z poniedziałku na wtorek w Radiu Szczecin.