Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, czerwiec
GIERMASZ-Program z 27.06.15
Gry sieciowe rządzą światem, zwłaszcza komputerowców - chociaż akurat The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited? przebyło drogę z "blaszaków" na konsole nowej generacji. Gdy recenzowaliśmy tę produkcję w wersji na PC, na ziemię nas nie powaliła, ale miała swoje lepsze momenty. Na konsoli, o czym mówi Michał Król, wiele się nie zmieniło - to taki solidny średniak. Drugi recenzowany sieciowy tytuł to produkcja od samego Blizzarda, a o tej firmie mówi się, że kiepskich gier nie robi. Gościnnie w Giermaszu dziennikarka radiowa Agata Hawrylczuk zapewnia, że fani gatunku "tower defence" mogą spróbować swoich sił w produkcji, która rzuca wyzwanie największym tytułom na tym rynku. Heroes of the Storm ma syndrom "to jeszcze tylko jeden meczyk" a to dobra rekomendacja (a że Andrzej Kutys woli grać sam, to w tym programie nie recenzuje). Nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis opowiada, na co będziemy wydawać pieniądze na przykład składając nowy komputer. A naczelny portalu HCgamer Michał Król ma wyjątkowo dużo informacji o polskiej branży - dzieje się!

Na kolejną audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 4 lipca o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z poniedziałku na wtorek (wakacyjna zmiana) 6 lipca od 00 do 1 w nocy.

I tak co tydzień - premiera w każdą sobotę w Radiu 94i4, retransmisja w nocy z poniedziałku na wtorek w Radiu Szczecin.