Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Nikt nie chce kupić fabryki podstaw do morskich elektrowni wiatrowych ST3 Offshore. To ogromna inwestycja zrealizowana w Szczecinie w czasach Platformy Obywatelskiej.
Fabryka po dwóch kontraktach zbankrutowała. Syndyk masy upadłościowej ogłosił trzeci przetarg na majątek fabryki. Cena wywoławcza to 187 milionów złotych.

Zakład wybudowano za pół miliarda złotych, z czego 120 milionów dołożyła Unia Europejska. Zainteresowani mogą składać oferty do 21 maja. Muszą też wpłacić wadium w wysokości 18 milionów złotych.

12 komentarzy

znamienne: wybudowana za PO, a zbankrutowała za PiS.
Realizacja PiSowskiego programu wyborczego: "POLSKA W RUINIE".
A gdzie na portalu sa piewcy polityki PO ktorzy zawsze sie wyzywaja na kazdym projekcie obecnej wladzy ??. Zamilkli, nie chca opisywac jednego z koronnych projektow w Szczecinie za czasow Tuska i jego akolitow. ?
Tak właśnie jest traktowana Polska - tu wciąż działa magia zagranicznych panów, którzy kuszą miejscami pracy i rozwojem regionu, a potem jest jak zwykle...
Panie redaktorze Gibas, śmieszne to jest jak się słucha/czyta: "To ogromna inwestycja zrealizowana w Szczecinie w czasach Platformy Obywatelskiej" - ale to politycy PO ją budowali czy kto? A może inwestor, biznesmen itp. i po prostu biznes nie wyszedł? Nie pierwszy i nie ostatni. A jak ktoś uważa, że łatwo jest zbudować fabrykę i na niej zarabiać, to zapraszam do tworzenia takich miejsc :)
Nieudolne rządy PO; Afera Amber Gold,afera podsłuchowa, afera stoczniowa, zabranie Polakom 150 mld z OFE i wiele innych. Jeszcze pan, panie Nowak powylewał będzie co najmniej kilka-kilkanaście lat swoje żółci, bo pana ulubiona PO na czele z nieudacznikiem przewodniczącym robi wszystko, by nikt na nią nie zagłosował. Nieudacznicy po prostu i partacze.
oby to grupa ORLEN kupiła !
Na szczęście promy i statki wybudowane w stoczni ,która wstała z kolan dzięki PIS, pływają po morzach i oceanach
Wybudowana za PO, upadła za PiS. Jedna z tych partii mówi że odbudowuje przemysł w Szczecinie, zniszczony przez ich poprzedników. Zgadnijcie która:)
chyba konfederacja :D
!TUSK oddaj
od niemca
naszą STOCZNIE SZCZECIŃSKĄ !!!
dziadygos !
Nikt nie chce kupić? Suski sprzeda Rydzykowi za symboliczną złotówkę. Ojciec Dyrektor uruchomi seryjną produkcję pomników zwycięskiej wojny z bolszewikami, a każde miasteczko posiadające pomnik JPII będzie musiało zakupić taki pomnik ze środków budżetu państwa. Glapiński już rozpoczął drukowanie pieniędzy.
A co z elektrownią w Ostrołęce? To też wina PO?

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty