Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. www.srodek.szczecin.pl
Fot. www.srodek.szczecin.pl
Sąsiedzi na wagę złota poszukiwani. Szczecinian, którzy chcą pochwalić się swoimi sąsiadami, szuka Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki.
Akcja "Złota wspólnota" ma pomóc w budowaniu wspólnoty czy zacieśnianiu więzi, które w czasie epidemii przeszły test wytrzymałości - wyjaśnia Kinga Rabińska ze Środka. - Szukamy ludzi, którzy żyją z tymi sąsiadami trochę bliżej, coś może z nimi zrobili, zamienili może dwa słowa na trzepaku, wyprowadzając psa czy przy innej okazji i myślą czasami, co by wspólnie na własnym podwórku. Ale, co ważne, muszą mieszkać na jednym z trzech osiedli: Śródmieście Centrum, Zachód albo Turzyn. Mamy nadzieję, że to będzie dla waszej sąsiedzkości, waszych sąsiadów, coś co jeszcze bardziej sprawi, że będziecie jeszcze mocniej razem.

Zwycięzcy konkursu dostaną dwa tysiące złotych na realizację wspólnych przedsięwzięć - zorganizowanie sąsiedzkiej imprezy, postawienie nowej ławki na podwórku czy zakup roślin na podwórko przed domem. Szczegóły akcji można znaleźć na Facebooku Środka. Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego.


Akcja "Złota wspólnota" ma pomóc w budowaniu wspólnoty czy zacieśnianiu więzi, które w czasie epidemii przeszły test wytrzymałości - wyjaśnia Kinga Rabińska ze Środka.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty