Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

źródło: https://pixabay.com/pl/3811508/CC0 domena publiczna
źródło: https://pixabay.com/pl/3811508/CC0 domena publiczna
Sytuacja na drogach miasta i województwa jest stabilna choć zdarzają się miejsca, gdzie - głównie z powodu remontów - należy liczyć się z utrudnieniami.
Godz. 8.00
Zmiany dla kierowców na ulicy Santockiej w Szczecinie - przejazd odbywał się będzie przez pas zieleni oddzielający jezdnie jednokierunkowe. Chodzi o kierunek do ulicy 26 Kwietnia. Ruch samochodów zostanie przekierowany na lewy pas ruchu z prawej strony jezdni ulicy Santockiej do skrzyżowania z ulicą Jodłową.

Prace prowadzić będzie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

Nowość również dla pasażerów komunikacji miejskiej. Przystanek "Osiedle Przyjaźni" został przesunięty o 100 metrów w kierunku ulicy 26 kwietnia.

10-15 minut stracicie jadąc Estakadą Pomorską w obie strony. Kolejki mają ponad kilometr. Lepiej wygląda przejazd przez Podjuchy - jeżeli zmierzacie do centrum Szczecina.

Korkuje się także przejazd ulicą Zwierzyniecką z S3 w kierunku ulicy Struga. Kierowcy czekają przed skrzyżowaniem z ulicami Kurzą i Niedźwiedzią. Nie są to jednak duże utrudnienia.

Na "es trójce" zajęty jest pas wolny w relacji Szczecin-Świnoujście - drogowcy pracują na 48-kilometrze - zablokowany jest jeden pas ruchu, utrudnienia potrwają do 16.

Na S6 na odcinku z Kołobrzegu do Koszalina zajęty jest natomiast lewy pas. Drogowcy wprowadzili ograniczenie prędkości do 80 kilometrów na godzinę. Tutaj problemy z przejazdem kierowcy będą mieli do południa.

Godz. 7.00
Zamknięty jest prawy pas na S6 - chodzi o fragment drogi (14 kilometrów za Goleniowem) w kierunku Koszalina - drogowcy usuwają plamy oleju. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że utrudnienia potrwają do godziny 9.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty