2020-07-09, godz. 07:47
Filharmonia dostępna tylko wirtualnie [WIDEO]
Od czwartku, w związku z pracami konserwatorskimi, szczecińska filharmonia będzie zamknięta. Nie oznacza to jednak, że nie można podziwiać jej wnętrz. Można, ale... wirtualnie.
» więcej
2020-07-06, godz. 09:48
Zmarł laureat dwóch Oscarów, kompozytor Ennio Morricone
W klinice w Rzymie zmarł jeden z najwybitniejszych twórców muzyki filmowej Ennio Moriccone. Miał 91 lat.
» więcej
2020-07-06, godz. 07:47
Kina plenerowe wracają do Szczecina
Wygodne leżaki i malownicze widoki zastąpią kinową salę. W kilku miejscach Szczecina pojawią się plenerowe kina.
» więcej
2020-07-05, godz. 18:43
CKE Stara Rzeźnia zaprasza artystów, ale nie tylko...
To szansa dla tych, którzy chcą podzielić się swoimi zdolnościami, ale do tej pory nie mieli do tego odpowiedniego miejsca.
» więcej
2020-07-05, godz. 10:12
Propozycja z Przecławia dla artystów
Dom Kultury w Przecławiu składa propozycję artystom wszystkich dziedzin. Trzeba wysłać próbkę swojego talentu, a dziesięć najlepszych nagrań zostanie nagrodzonych występem na przecławskiej scenie.
» więcej