Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz

Piłkarze Floty Świnoujście odnieśli drugie w tym roku zwycięstwo w pierwszej lidze. Fot. Rafał Przybyłowicz [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Floty Świnoujście odnieśli drugie w tym roku zwycięstwo w pierwszej lidze. Fot. Rafał Przybyłowicz [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Floty Świnoujście odnieśli drugie w tym roku zwycięstwo w pierwszej lidze. Wyspiarze po trzech z rzędu porażkach pokonali na własnym stadionie GKS Tychy 1:0.
Gola na wagę trzech punktów strzelił Daniel Brud w pierwszej połowie spotkania. Po sobotnim sukcesie drużyna trenera Romualda Szukiełowicza zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli rozgrywek.

W kolejnym ligowym pojedynku piłkarze Floty Świnoujście, 11 kwietnia zmierzą się na wyjeździe z Arką Gdynia.

Ze zmiennym szczęściem grały natomiast zachodniopomorskie drużyny w drugiej lidze. Piłkarze Błękitnych wygrali w Stargardzie Szczecińskim ze Stalą Mielec 2:1 natomiast Kotwica Kołobrzeg przegrała w Częstochowie z Rakowem 0:3.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty