Niespodzianka na Stołczyńskiej. Kandydat do awansu stracił punkty w starciu z beniaminkiem. Piłkarze Świtu Szczecin zremisowali na własnym stadionie z Gedanią Gdańsk 1:1 w trzeciej kolejce spotkań grupy II 3 ligi. Prowadzenie dla gdańszczan w 81 minucie uzyskał strzałem z dystansu Filip Sosnowski. Do remisu dwie minuty później uderzeniem głową doprowadził Patryk Paczuk.
- To była walka o pozycję, cieszę się, że mi się wygrać i strzelić bramkę. Mieliśmy prosty cel, wygrać ten mecz i zdobyć trzy punkty. Strzeliliśmy jedną bramkę, remisującą, pomimo wielu sytuacji, yuważamy że to jest przegrany remis - mówi Paczuk.

Lepiej od Dumy Skolwina w środowych meczach 3 ligi spisali się piłkarze rezerw Pogoni Szczecin, Vinety Wolin i Błękitnych Stargard, którzy odnieśli zwycięstwa. Portowcy w Swarzędzu pokonali Unię 2:1, Vineta w Wolinie wygrała z Cartusią Kartuzy 1:0 a Błękitni na wyjeździe pokonali Stolem Gniewino 2:1. W tabeli rozgrywek prowadzi z kompletem punktów Olimpia Grudziądz. Tyle samo punktów co lider mają zajmujący 2 miejsce piłkarze rezerw Pogoni. Trzecią lokatę ze stratą dwóch punktów do czołowej dwójki zajmują Błękitni Stargard. Świt jest 8 ze startą pięciu punktów do lidera. Vineta z trzema punktami na koncie zajmuje 13 miejsce.
Do remisu dwie minuty później uderzeniem głową doprowadził Patryk Paczuk.