Cztery medale - dwa złote i dwa srebrne zdobyli reprezentanci Startu Szczecin w Mistrzostwach Świata w tenisie stołowym sportowców niepełnosprawnych w Hiszpanii.
W ostatnim dniu zawodów w Granadzie, mistrzem świata w grze indywidualnej został Patryk Chojnowski. Zawodnik Startu Szczecin w finale singla pokonał Davida Jacobsa z Indonezji 3:0 w setach do 9,9 i 7. To drugi złoty medal Patryka Chojnowskiego w Hiszpanii.

Wcześniej - wraz z Natalią Partyką ze Startu Szczecin - triumfowali w mikście. Natalia Partyka w finale gry pojedynczej przegrała z reprezentującą Australię Yang Qian 0:3 w setach do 5,7 i 8.

Do złota w mikście i srebra w singlu, zawodniczka Startu Szczecin dorzuciła jeszcze srebrny medal w deblu wywalczony w Granadzie wraz z Karoliną Pęk.