Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarki nożne Pogoni walczyć będą w sobotę o awans do 1/8 finału Pucharu Polski. Szczecinianki zmierzą się ze Sportisem KKP Bydgoszcz w drugiej rundzie turnieju tysiąca drużyn.
Miesiąc temu portowy zespół pokonał bydgoszczanki 5:0 w ekstralidze kobiet. Trener Pogoni Robert Dymkowski spodziewa się walecznej postawy rywalek, ale liczy na udane zakończenie piłkarskiej jesieni i zwycięstwo swoich zawodniczek.

- Przede wszystkim zespół z Bydgoszczy będzie chciał się zrehabilitować za wysoką porażkę u nas w lidze. Na pewno zrobią wszystko, aby udowodnić, że był to tylko przypadek - podkreśla Dymkowski. - Musimy nastawić się naprawdę na bardzo ciężki mecz, ciężką walkę, na zaangażowanie zawodniczek z Bydgoszczy w 90-minutach. Zrobimy wszystko, żeby zakończyć rundę miłym akcentem - dodaje trener piłkarek Pogoni.

Pucharowe spotkanie Pogoni ze Sportisem KKP Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 12 na stadionie przy ulicy Kresowej w Szczecinie.
Trener Pogoni Robert Dymkowski spodziewa się walecznej postawy rywalek, ale liczy na udane zakończenie piłkarskiej jesieni i zwycięstwo swoich zawodniczek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty