Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, wrzesień
GIERMASZ-Program z 05.09.15
W tym Giermaszu jedna recenzja - ale, zapewniamy, już ogrywamy najnowsze hity z Metal Gear Solid i Mad Maxem na czele, więc w kolejnych programach poznacie zdanie Andrzeja Kutysa i Michała Króla na temat tych gier. Za to teraz ciekawe, futurystyczno-cyberpunkowe RPG Shadowrun: Hong Kong. Gościnnie zagrał Jarek Gowin i jak najbardziej poleca, chociaż to opowieść z gatunku tych na wiele godzin zatopienia się w wykreowanym świecie, za to bez jakiś ultra fajerwerków graficznych. Studio Giermaszu tradycyjnie odwiedził też nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis, zapowiadamy między innymi to, o czym opowiemy za tydzień w naszej relacji z targów elektroniki użytkowej IFA w Berlinie. Michał Król z portalu HCgamer zadbał też, abyście byli na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej, polskiej, bardzo dynamicznie się rozwijającej branży projektowania gier wideo. Na koniec Stare, ale jare, nieco brutalne Road Rash.

Na kolejną, 157. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 12 września o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin w nocy z poniedziałku na wtorek (wakacyjna zmiana) gdy kończy się 14 września od 00 do 1 w nocy.