Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » AUDYCJE GIERMASZU » ARCHIWUM AUDYCJI » ARCHIWUM 2015 » ARCHIWUM 2015, wrzesień
GIERMASZ-Program z 26.09.15
Przyspieszamy tempa, w tym Giermaszu trzy recenzje dopiero co wydanych produkcji. Mamy coś dla fanów bajkowych, nieco zwariowanych platformówek czy, po prostu, nieco niekonwencjonalnych acz świetnych gier - Andrzej Kutys gorąco poleca Tearaway Unfolded. W zupełnie inną podróż zabierze Was Michał Król z portalu HCgamer: podróż do uniwersum horroru klasy B. Zabawne, że sam wydawca nie spodziewał się tak dobrego przyjęcia na świecie filmowej gry Until Dawn - także w Giemaszu wystawiamy dobrą notę. A może coś dla fanów strategii z nostalgicznym przypomnieniem klimatów niezapomnianego, klasycznego Syndicate? A proszę bardzo: gościnnie w programie dziennikarka Agata Hawrylczuk, chociaż trochę błędów wylicza, to i zachęca, aby spróbować swoich sił w Satellite Reign. Nasz ekspert od nowych technologii Radek Lis wyjaśnia między innymi kulisy międzynarodowej afery technologiczno-samochodowej - a Michał Król w dziale Gramy po polsku ma najświeższe informacje, co słychać u naszych twórców gier.

Na kolejną, 160. audycję zapraszamy już w najbliższą sobotę 3 października o 6 rano w Radiu 94i4 (w technologii DAB+, na stronie Radia 94i4 oraz przez aplikacje na iOS i Androida) - i na także na stronie Giermaszu. Później retransmisja w Radiu Szczecin we wtorek 6 października od 22 do 23.