Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Londyn. Fot. pixabay.com / MarleneSellebraten (CC0 Public Domain)
Londyn. Fot. pixabay.com / MarleneSellebraten (CC0 Public Domain)
Brytyjska policja zatrzymała kolejne osoby, które mogą być powiązane z sobotnim zamachem w Londynie.
Antyterroryści weszli wczesnym rankiem do dwóch lokali we wschodniej części Londynu. Przeszukali je i zatrzymali grupę osób. Funkcjonariusze przeprowadzili obławy w wielu miejscach brytyjskiej stolicy i zabezpieczyli dużą ilość materiału dowodowego.

Premier Wielkiej Brytanii Theresa May spotka się dziś z rządowym sztabem kryzysowym COBRA. Rozmowy będą dotyczyć tego, w jakiej formie odpowiedzieć na sobotni atak terrorystyczny w Londynie, który jest trzecim, przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii w ciągu niecałych trzech miesięcy.

W ataku zginęło siedem osób, a niemal 50 zostało rannych.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty