Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
"Prawdziwa prezydent - pewna przyszłość" - to hasło Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Platformy Obywatelskiej. "Nadzieja dla Polski" to hasło Władysława Kosiniaka-Kamysza.
Hasło podkreśla, że rozpoczynająca się kampania wyborcza jest najważniejszą w ostatnich 30 latach.

- Polska potrzebuje prawdziwego prezydenta. Polska potrzebuje prezydenta, którego szefem są Polki i Polacy, a nie prezydenta, którego szefem jest Jarosław Kaczyński. Polska potrzebuje tej pewnej przyszłości - dlatego też wyruszamy z Małgorzatą Kidawą-Błońską w wielką, kampanijną podróż, która skierowana jest do ludzi dobrej woli - zapowiedział szef sztabu, Bartosz Arłukowicz.

Z kolei "Nadzieja dla Polski" to hasło wyborcze w kampanii kandydata Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysława Kosiniaka-Kamysza. Podczas konferencji prasowej przekonywał, że "Polacy potrzebują nadziei".

- Tej nadziei potrzebują młode rodziny, które marzą o jak najlepszym wychowaniu swoich dzieci. By zostawić Polskę lepszą od tej, którą zastaliśmy. To moja ambicja, moje zobowiązanie. Chcę mojej córce Zosi i kolejnym pokoleniom przekazać Polskę zdrowszą, lepszą i bezpieczniejszą - deklarował Kosiniak-Kamysz.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.
Polska potrzebuje tej pewnej przyszłości - dlatego też wyruszamy z Małgorzatą Kidawą-Błońską w wielką, kampanijną podróż, która skierowana jest do ludzi dobrej woli - zapowiedział szef sztabu, Bartosz Arłukowicz.
Chcę mojej córce Zosi i kolejnym pokoleniom przekazać Polskę zdrowszą, lepszą i bezpieczniejszą - deklarował Kosiniak-Kamysz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty