Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. twitter.com/trzaskowski_
Fot. twitter.com/trzaskowski_
Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski wezwał prezydenta Andrzeja Dudę do debaty prezydenckiej. W Skierniewicach Kandydat Koalicji Obywatelskiej spotkał się z wyborcami.
W czwartek nie odbyła się debata prezydencka przygotowywana między innymi przez telewizję TVN i portale Onet i WP. Jak poinformowali organizatorzy, debata została odwołana, ponieważ prezydent Andrzej Duda odmówił w niej udziału.

- Niestety, ale pan prezydent Andrzej Duda boi się przyjść na debatę. Szkoda. Wczoraj miała się odbyć debata. Czekałem cierpliwie, że ona się odbędzie, że wreszcie będzie można zadawać pytania panu prezydentowi. Że nie tylko i wyłącznie jedna telewizja będzie robiła nam ustawkę, że będzie wiec pana prezydenta, tylko że będzie prawdziwa debata. Ale niestety pan prezydent nie przyszedł - mówił Trzaskowski.

Wiceprzewodniczący PO powiedział, że dziś trzeba rozmawiać o prawdziwych problemach Polaków.

- Dzisiaj musimy zadawać pytania o prawdziwe problemy. I choćby tutaj w Skierniewicach porozmawiać o tym, że brakuje wody i jakie są konsekwencje katastrofy klimatycznej. To są prawdziwe pytania, które dzisiaj zadają Polki i Polacy. Skierniewice są jednym z tych miast, w których naprawdę zabrakło wody w kranach. Dzisiaj o tym trzeba rozmawiać - mówił Trzaskowski.

Na poniedziałek zaplanowana jest debata Telewizji Publicznej w Końskich. Udział w debacie zapowiedział już prezydent Andrzej Duda. Rafał Trzaskowski nie potwierdził dotychczas udziału.
W czwartek nie odbyła się debata prezydencka przygotowywana między innymi przez telewizję TVN i portale Onet i WP. Jak poinformowali organizatorzy, debata została odwołana, ponieważ prezydent Andrzej Duda odmówił w niej udziału.
Wiceprzewodniczący PO powiedział, że dziś trzeba rozmawiać o prawdziwych problemach Polaków.

Dodaj komentarz 10 komentarzy

Trzaskowski liczy na głosy młodzieży która dzisiaj jako 20 latkowie nie pamiętają że przez 8 lat PO - PSL była właśnie JEDNA TELEWIZJA !!! Wszystkie stacje przekazywały wtedy JEDEN przekaz ! Dziś ,kiedy to się zmieniło to ataki na TVP pokazują tylko panikę opozycji że coś się zmienia ; że ludzie mogą mieć wybór...
CNN stacja lewicowej partii Demokratów w USA dziś właściciel m.in. TVN .
@Nomis całkowita zgoda z mojej strony dokładnie pamiętam redaktor Tadle i redaktora Lisa.
A moim zdaniem to boi się Pan Trzaskowski odpowiadać na niewygodne pytania. Jak dla mnie jest to człowiek niespójny wewnętrznie o zmiennych poglądach, który buduje swoją zmianę na negacji PIS a gdyby nie był to PIS to byłaby negacja kogoś innego. Nie jest tak że wszystko jest w Polsce ok ale też nie jest tak że wszystko jest źle.
@ Nomis , też jestem zdania, że TVN byłby obiektywny jedynie pod skrzydłami telewizji al jazeera :D:D:D:D
Adam Szłapka, ze sztabu R. Trzaskowskiego, podczas wywiadu dla TVN24 powiedział wyraźnie: "Rafał Trzaskowski wiemy, że boi się konfrontacji, jest tchórzem, nie przyszedł na debatę dzisiaj".
@Siara ... Nie zachowujmy się jak politycy tylko jak ludzie. Po co te złośliwości ,każda telewizja ma prawo do swoich ocen ,swoich widzów i swojej oceny. Problem polega na tym że argumenty merytoryczne od 1990 roku zostały zastąpione politycznymi z podziałem na Nas i Was i wszyscy na tym jadą ! Ja z tego duopolu wybieram mniejsze zło ; rozsądek !
A ja mam 40 lat i pamietam jak Jarosław Kaczyński był w rządzie i sprzedawano TP S.A. Pamiętam jak usiłowali sprzedać PZU ! Ugoda z EUREKO kosztowała nas więcej niż zwrot z gazu. Trzaskowski był na debacie w TVP. Nie bał się. Prezydent tchórzy bo człowiek odważny wszędzie spotka się z kontrkandydatem. I taki człowiek ma znów nami rządzić ? Co będzie kiedy zaatakuje nas obca siła ? Będzie czekał Z podjęciem decyzji jak wstanie Prezes ?
Pije Maciej do ...
Prezydent Komorowski nie spotkał się na debacie przed wyborami ...
Znaczy tchórz rządził Panem przez pięć lat.
@Maciej jakby nie patrzeć to zawsze jest ktoś winny i zawsze to Prezes , jak Prezes się pokazuje to źle , jak nie pokazuje to jeszcze gorzej , ma kota , nie ma kota , i tak zawsze źle
jak w powiedzeniu wszystkiemu są winni Żydzi i cykliści ..... dlaczego cykliści ? a dlaczego Żydzi ?
sie nie boji.... nie boji....
Zrozumcie człeka! Prezes nie pozwolili...
taka karma
@ Jan Nowak I co z tego? To jest polityka i życie. Ktoś ma wizję i ktoś ją realizuje... A zapomniałem przeciez kandydat KO jest bezpartyjny i niezależny, reprezentuje wszystkich Polaków a Borys Budka nie dyktuje mu co ma mówić! Bądźmy obiektywni każdy z nas ma Swojego Prezesa: żonę, zwierchnika w pracy itp. Itd.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty