2019-08-08, godz. 13:11
"Sacrum Non Profanum" o Moniuszce. Początek w Szczecinie
Wystawa, film i panel dyskusyjny - w czwartek rozpoczyna się 15. Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Sacrum Non Profanum".
» więcej
2019-08-07, godz. 10:11
Szczecinianin zdobywcą nagrody Marka Grechuty [ZDJĘCIA]
W Świnoujściu trwa V edycja Grechuta Festival. Na wtorkowym, wieczornym koncercie zaprezentowało się 10 finalistów. Jury konkursu wyłoniło zwycięzców na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty.
» więcej
2019-08-07, godz. 09:09
Grechuta Festival w Świnoujściu
Antydyskoteka, piosenki znanych polskich artystów - przede wszystkim Marka Grechuty - czy wernisaż wystawy fotograficznej... - tak prezentuje się drugi dzień Grechuta Festival w Świnoujściu.
» więcej
2019-08-06, godz. 17:03
Wystartował Grechuta Festiwal w Świnoujściu
Koncerty, wystawy i opowieści o "poetach piosenki" - wszystko osnute wokół postaci i twórczości Marka Grechuty, który zmarł w 2006 roku.
» więcej
2019-08-06, godz. 12:20
Szczecińska pomoc dla polskiego archiwum w Szwajcarii [ZDJĘCIA]
Archiwiści ze Szczecina pomagają w porządkowaniu szwajcarskiego archiwum. Ich praca trwa od siedmiu lat.
» więcej